משלוחים לרחבי הארץ

אודות

ספיקטו – המקום לכלי קשת הוקמה במטרה לספק מענה איכותי לאותם ילדים ונוער מיוחדים (והוריהם), אשר בחרו בחירה שאינה מובנת מאליה, בלימוד נגינה בכלי קשת - כינור, ויולה, צ'לו וקונטרבאס.

לימוד הנגינה בכלי קשת הוא מסע ארוך ומופלא, המעניק ערכים מוספים רבים.
להצלחת התהליך ומימושו לאורך שנים דרושים כמה מרכיבים חשובים:

  • כוח רצון חזק
  • הורים תומכים
  • מורה משקיע, מקצועי ובעל נסיון
  • תירגול יום יומי בבית
  • חיבור טוב בין המורה לתלמיד
  • כלי נגינה ראוי ! ! !

 כלי הקשת בספיקטו

כידוע, כלי נגינה מיוצרים ברמות איכות ומחיר שונות.
בספיקטו חשוב לנו להציע לכם מגוון, על מנת שנוכל להתאים לכל תלמיד את הטוב ביותר בהתאם לרמת התקדמותו ולרמת התקציב.

כלי קשת איכותיים וטובים הינם יקרי ערך, כספי ורגשי.
ב"ספיקטו המקום לכלי קשת" אנחנו במחקר וחיפוש מתמיד אחר יצרנים הנותנים את הערך הגבוה ביותר לתקציב נתון. מרמת הכינורות התעשייתיים ביותר עד לרמת מקצועיות אקדמית.

בשנים האחרונות בחנו מגוון רחב של יצרנים, והכלים שהם מייצרים נוסו לאורך זמן על ידי צוות מורים ונגנים. כל אחד מהכינורות, הויולות, הצ'לים והבאסים הנמכרים בספיקטו נבחר בקפידה ובתשומת לב.

הכלים שאנו מיבאים עוברים טיפול מיומן ומקצועי, הכולל תהליך של התאמת נשמה וגשר, מיתרים איכותיים, וכן זוכים לכיוונון ובדיקה מדוקדקת של מידת הנוחות המירבית לנגינה, התאמת שחיף, סיפית ומפתחות זאת במטרה להביא כל כלי וכלי לרמת הביצוע מקסימלית שלו.

טיפול זה מוענק לכל כלי, בין אם יקר ערך שניבנה בעבודת יד מדוקדקת ומדוייקת, או כלי בייצור תעשייתי בעלות נמוכה, המיועד לתלמיד מתחיל.


 אודות בעלי החברה

ספיקטו - המקום לכלי קשת הוקמה ע'י גל שחר, כנר, מורה לנגינה בכינור ולומד בניית כינורות. גל החל ללמוד נגינה בכינור כמו כנרים רבים בגיל 7 ומאז ועד היום מנגן כינור וויולה באופן רצוף, אוהב ומיקצועי.

כשבגר בחר להפוך את אהבתו למקצוע. מזה 20 שנה שהוא עובד עם תלמידים ומדריך הרכבים כמורה לכינור, לימד במחנות מוזיקה של מתאן, בכנסים של תזמורת בני הקיבוצים, ואף ניצח על תזמורות ילדים.

לצד ההוראה גל ממשיך לנגן באופן פעיל, מקליט ומופיע ברחבי הארץ והעולם עם להקתו "ירוק עד", המנגנת מוזיקה מקורית ועממית, וכן בדואו של כינור ונבל בשם "צלול".

את לימודי בניית הכינורות החל לפני 5 שנים אצל שלמה מויאל, בונה הכינורות הידוע בירושלים. מאז ועד היום ממשיך בלימודיו וכן בנה מספר כלים, עליהם הוא מנגן כיום.

עבר השתלמויות בהתאמת סט-אפ אצל שלמה מויאל מטובי בוני הכינורות בארץ.

 גל מגדיר את עצמו כתלמיד ניצחי של מוזיקה ותמיד מחפש לאן ניתן עוד לגדול ולהתפתח.

שירות ובקרת איכות

ייחודה של ספיקטו - המקום לכלי קשת,  הוא שכל כינור, ויולה, וצ'לו עוברים בקרת איכות. בטרם יוצא כלי למכירה, הוא נבדק ומנוסה בכדי לוודא שאכן הוא מצלצל באופן ראוי לרמת הערך שלו והחשוב מכל שהוא מסודר ונוח לנגינה.

תלמידי כלי הקשת והוריהם הינם לרוב חסרי ניסיון וידע, הדרוש לבחירה הקשה של כינור או צ'לו. גם המורים לא תמיד יכולים לסייע בתהליך. לכן, טוב לדעת שיש על מי לסמוך!
אנו בספיקטו שמחים להעניק שירות איכותי וידע מקצועי, ללוות אתכם בתהליך הרכישה ולסייע לכם לבחור מתוך המגוון הרחב את הכלי המתאים ביותר לצרכיכם ותקציבכם. 


אנו עושים את עבודתינו בשמחה ובשליחות וזכות גדולה היא לנו לעזור ולהעצים את חיי התרבות העתידיים.

logo בניית אתרים